Emiraty Arabskie, Emiraty Arabskie: wycieczki objazdowe, Emiraty Arabskie: wycieczki objazdowe

Wieżowce i karawany

Atuty hotelu

Pogoda w Abu Dhabi (Emiraty Arabskie):

prognoza na 5 dni » kiedy jechać »
Częściowe zachmurzenie
44oC powered by World Weather Online
Oferta jest dostępna! kod oferty: AEVITX - DWCWIER
Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

Kategoria:

Region:

Zjednoczone Emiraty Arabskie / Zjednoczone Emiraty Arabskie

Opis oferty: :

Sharjah • Abu Dhabi • Al Ain • Dubaj Szokująca rozmachem i fantazją nowoczesna architektura, bajeczne bogactwo, pustynia z piaskiem jak czyste złoto, błękitne morze, mistrzostwo świata w centrach handlowych: Zjednoczone Emiraty Arabskie zdecydowanie robią ogromne wrażenie. Wycieczka jest znakomitym wyborem dla wszystkich ciekawych tego fascynującego kraju. Emiraty to raj dla zakupoholików, a centra handlowe - Malls, to prawdziwe luksusowe miasta o niesłychanie bogatym wystroju z restauracjami i barami, a nawet jeziorami i rzekami. To właśnie w mallach koncentruje się życie towarzyskie mieszkańców ZEA i można tu podejrzeć wiele ciekawych scenek. W znakomicie zaplanowanym programie jest czas na wszystko: wizytę w 3 emiratach, fantastyczne zakupy, jeep safari po pustyni, oazę Al Ain czy największy ogród kwiatowy na świecie. Warto przedłużyć wakacje o wypoczynek w wybranym hotelu z oferty ITAKI. Trasa w Zjednoczonych Emiratach Arabskich: ok. 620 km.

1. DZIEŃ.:

Zbiórka uczestników. Przelot do Dubaju, transfer do hotelu. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

2. DZIEŃ. SHARJAH (trasa: ok. 270 km) :

Śniadanie, wykwaterowanie. Zwiedzanie SHARJAH będącego kulturalną stolicą krajów arabskich. Przejście obok meczetu Króla Faisala - jednego z największych w emiratach, będącego darem od króla Arabii Saudyjskiej. Przejście obok fortu Sharjah - byłej rezydencji rodziny panującej. Zwiedzanie Muzeum Cywilizacji Islamskiej, unikatowego w całych Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Wizyta na odrestaurowanym targowisku Souk Al Arsah i w niebieskim souku słynącym z dywanów, biżuterii i rękodzieła. Czas wolny. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja, nocleg.

3. DZIEŃ. ABU DHABI:

Śniadanie. Przejazd do ABU DHABI - stolicy emiratów. Zwiedzanie jednego z największych meczetów na świecie - Sheikh Zayed, który może pomieścić 40 tyś. wiernych. Marmurowe wykończenia oraz rozmaite zdobienia tworzą niesamowity efekt. Przejazd i wizyta w Qasr Al Watan - Pałacu Narodowym. Pałac dla zwiedzających został udostępniony dopiero w 2019 roku. Do tego czasu wykorzystywany był wyłącznie do oficjalnych narodowych spotkań. Krótki przejazd i postój w punkcie widokowym. Czas wolny na zdjęcia z najbardziej luksusowym hotelem w tle (Emirates Palace). Wizyta w "Heritage Village" - skansenie, muzeum arabskiej kultury i jej dziedzictwa. Powrót do hotelu. Kolacja i nocleg.

4. DZIEŃ. AL AIN (trasa: ok. 180 km) :

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do słynnącego z oaz miasta AL AIN położonego w górach Hadżar. Jest to jedno z najstarszych miast w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, bogate w tradycje. Przez setki lat był to główny przystanek dla karawan w regionie. Wizyta na targu wielbłądów (opcjonalnie, za opłatą: ok. 10 USD). Zwiedzanie pałacu Sheikha Zayeda w Al Ain, fort Jahili - przykład obronnej architektury islamu. Czas wolny. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

5. DZIEŃ. DUBAJ (trasa: ok. 170 km) :

Śniadanie. Przejazd do DUBAJU. Zwiedzanie Bastakiya - starej części miasta, pełnej wąskich i krętych uliczek. Wizyta w Muzeum Dubaju zlokalizowanym w zabytkowej fortecy Al Fahidi. Górne i podziemne galerie przybliżają dzieje metropolii oraz lokalną kulturę. Przepłynięcie Dubai Creek taksówkami wodnymi zwanymi Abras. Następnie dzielnica Deira, Gold Souq i targ z przyprawami. Dalej w programie dzielnica Jumeirah, przystanek na zdjęcia przy Meczecie Jumeirah, który jest symbolem miasta, a jego wizerunek znajduje się na banknotach ZEA, hotelu Burj Al Arab i hotelu Atlantis na sztucznej wyspie Palm. Zakwaterowanie w hotelu w Dubaju, kolacja. Wieczorem fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): przejazd w okolice Dubai Mall, czas wolny w tętniącym życiem centrum Dubaju. Podziwianie tańczących fontann i iluminacji świetlnych na najwyższym budynku Emiratów - Burj Khalifa. Powrót do hotelu, nocleg.

6. DZIEŃ. DUBAJ :

Śniadanie. Wizyta w Miracle Garden - największym ogrodzie botanicznym na świecie (ok. 45 milionów roślin). Powrót do hotelu, czas wolny. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): przejazd na EXPO 2020 - światową wystawę z hasłem przewodnim: "Łącząc umysły, tworzymy przyszłość". To największe wydarzenie, jakie kiedykolwiek odbyło się w świecie arabskim, swoje pawilony wystawowe zaprezentować tu ma blisko 190 krajów. Na czas trawnia EXPO 2020 przewidziano liczne programy rozrywkowe i kulturalne. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.

7. DZIEŃ. DUBAJ :

Śniadanie. Wizyta w Dubai Mall - największej na świecie galerii handlowej, usytuowanej przy Burj Khalifa, najwyższym budynku świata o wysokości 828 metrów. Czas wolny. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wjazd na 124 piętro Burj Khalifa. Powrót do hotelu. Przejazd samochodami z napędem 4x4 w kierunku pustyni. Ekscytujący przejazd jeepami po piaszczystych wydmach pustyni Ar-Rab al-Chali. Wizyta w obozie beduińskim. Kolacja w formie barbeque przy rytmach tradycyjnej muzyki z bogatym programem rozrywkowym. Powrót do hotelu, nocleg.

8. DZIEŃ.:

Śniadanie. Wykwaterowanie. Czas wolny (zależnie od godziny wylotu) lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): rejs po Dubai Marina, uważanej za miniaturę Dubaju. Transfer na lotnisko w Dubaju. Wylot do Polski. Dla osób, które przedłużają pobyt o tygodniowy wypoczynek: śniadanie, wykwaterowanie, przejazd na lotnisko, transfer do wybranego hotelu.

ŚWIADCZENIA: :

7 noclegów w hotelach*** na trasie wycieczki; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami; wyżywienie: 7 śniadań, 7 kolacji; przelot; przejazd autokarem; opieka pilota; ubezpieczenie KL i NW

UWAGI::

Obowiązkowe opłaty na miejscu: podatek turystyczny: ok. 5 USD/pokój/noc (opłata jest pobierana przy zakwaterowaniu w hotelach w Dubaju i Abu Dhabi), bilety wstępu, tour guide, lokalni przewodnicy i napiwki: ok. 250 USD.Wizy: nie są wymagane przy wyjazdach turystycznych do 90 dni; paszport musi być ważny min. 6 miesięcy od daty wyjazdu.Opłaty fakultatywne: wjazd na 124 piętro Burj Khalifa: ok. 45 USD; Dubaj nocą: ok. 45 USD; Rejs po Dubai Marina: ok. 55 USD/os; EXPO 2020 Dubai: ok. 40 USD/os.W okresie, gdy Miracle Garden jest nieczynny, wizyta w Butterfly Garden.Przejazd do pawilonów EXPO odbywa się komunikacją miejską. Wystawa EXPO Dubai odbywa się od 20.10.2020 r. do 10.04.2021 r.Podczas zwiedzania meczetów obowiązuje odpowiedni strój: kobiety - spodnie lub spódnica do kostek, bluzka z długim rękawem i chusta, kolorystyka dowolna z wyjątkiem bieli; mężczyźni - spodnie do kostek, bluzka zakrywająca ramiona. Brak możliwości wypożyczenia odpowiedniego stroju na miejscu.

Emiraty Arabskie, Emiraty Arabskie: wycieczki objazdowe - prognoza pogody

 • Częściowe zachmurzenie
  39°C
  opady:
  brak
  zachmurzenie:
  75%
  wilgotność:
  13%
  widoczność:
  10 km
  ciśnienie:
  996hPa
  wiatr:
  274°   12 km/h
  wsch. słońca:
  05:54
  zach. słońca:
  19:00
 • Częściowe zachmurzenie
  min.31°C max.38°C
  opady:
  brak
  wiatr:
  240°   12 km/h
  wsch. słońca:
  05:55
  zach. słońca:
  18:59
 • Częściowe zachmurzenie
  min.32°C max.40°C
  opady:
  brak
  wiatr:
  246°   14 km/h
  wsch. słońca:
  05:55
  zach. słońca:
  18:59
 • Częściowe zachmurzenie
  min.32°C max.39°C
  opady:
  brak
  wiatr:
  263°   14 km/h
  wsch. słońca:
  05:56
  zach. słońca:
  18:58
 • Słonecznie
  min.30°C max.38°C
  opady:
  brak
  wiatr:
  297°   14 km/h
  wsch. słońca:
  05:56
  zach. słońca:
  18:57

Emiraty Arabskie: wycieczki objazdowe - klimat w Emiraty Arabskie

Szybki kontakt

image decription
Jesteś zainteresowany tą ofertą?

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

Zamówienie wstępne

Wysyłając formularz wyrażają Państwo zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy od Doradcy Travelone.pl.

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych do rezerwacji imprezy turystycznej doliczona została składka, którą Organizator turystyki w całości odprowadza na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Wysokość składki zależna jest od rodzaju transportu oraz miejsca docelowego imprezy i wynosi maksymalnie 15zł/os.

Wyrażam zgodę na kontakt drogą telefoniczną i elektroniczną w celu realizacji zamówienia (zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne)

Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Zamówienie wstępne”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Czytaj całość
Jesteśmy marką należącą do spółki
Travelplanet.pl S.A.
Członek Polskiej Izby Turystyki
od 2001 roku
Od 2001 roku podróżowało z nami
ponad 1 000 000 klientów